Розкрито всі зареєстровані вбивства, тяжкі тілесні ушкодження та розбої: поліція Маріуполя підводить підсумки роботи за перше півріччя

10.07.2020


З початку року жителі Маріуполя звернулися по допомогу до поліції  64,441 рази, це на 5,5% більше ніж за аналогійний період минулого року. Про що може свідчити така статистика? Про довіру громади до поліції.

З початку 2020 року до поліції Маріуполя та Мангушського району надійшло 15 повідомлень про вбивства, 12 про розбої та 21 про спричинення тяжких тілесних ушкоджень 5 з яких зі смертю – всі вони розкриті, зловмисників розшукано та повідомлено про підозру.

Із резонансного: у квітні цього року оперативниками Центрального відділу поліції впродовж доби було розкрито зухвале вбивство пенсіонерки. Тіло жінки було знайдено у її власному будинку під ліжком. Двоє раніше засуджених, чоловік та жінка спокусилися на майно жертви: вдягнувши маски вони увірвалися до її будинку та почали вимагати гроші. Жінка розповіла де лежать всі заощадження, однак зловмисники вирішили не лишати свідка у живих та вбили. Оперативники розшукали останніх та затримали.

Також, не залишимо без уваги розбійний напад на аптеку, який було розкрито за допомоги проекту «Безпечний Будинок». Так, у лютому, в Кальміуському районі міста невідомий чоловік озброєний сокирою увірвався до аптеки, переліз через касу та погрожуючи фармацевту розправою забрав усі гроші. Завдяки камерам, що були на сусідніх будинках біля місця скоєння злочину оперативники Кальміуського відділення поліції швидко розшукали розбійника. Це заслуга не тільки поліцейських, але і жителів, які убезпечили камерами відеоспостереження свої будинки.

Із 47 зареєстрованих грабежів з початку року  було розкрито 43. На даний час  4 лишаються не розкритими,  поліцейські проводять усю необхідну роботу, аби розшукати грабіжників та притягнути до відповідальності.

Правоохоронцями неодноразово вилучалися великі партії особливо тяжких наркотиків та перекривалися міжрегіональні канали їх збуту. Всього за пів року було задокументовано та розкрито 71 наркозлочин.

Також, окремо, завдяки програмі «Стоп наркотик на 2019 – 2021 роки», яка передбачає тісну співпрацю місцевої влади та Національної поліції у боротьбі із наркозлочинами у Маріуполі з початку року було задокументовано ще  228 наркозлочинів, 23 з них - збут наркотичних та психотропних речовин. Всього завдяки спільній роботі сторін було вилучено більше 500 «закладок» із наркотиками на загальну суму майже у 550 тисяч гривень.

Рухаємося далі, до правопорядку та нових розкриттів, заради безпеки!

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета