День Національної поліції: у Маріуполі відзначили кращих поліцейських

04.07.2020


Сьогодні держава святкує 5-ту річницю створення Національної поліції України. В умовах карантинних обмежень цьогорічні святкові заходи для особового складу відбувалися із всіма заходами особистої безпеки: із дистанцією та в захисних масках, однак від цього не стали менш урочистими та значущими. 

Із професійним святом маріупольських правоохоронців  привітав начальник управління взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції маріупольської міської ради Григорій Березун: -  «Найвища оцінка роботи поліції це довіра громадян. Згідно соціального опитування, рівень довіри маріупольців  до місцевого органу поліції знаходиться на першому місці серед всіх міст держави. Люди довіряють вам, і це найвищий показник роботи.»

Від імені міського голови Маріуполя Вадима Бойченка почетний гість вручив правоохоронцям подяки.

Начальник Центрального відділу поліції Сергій Бичін теж привітав особовий склад зі святом та  вручив подяки кращим працівникам. Імена та прізвища правоохоронців, які відзначилися в службі, занесені на дошку пошани у відділі поліції.

Також, до Дня 5-ї річниці створення Національної поліції України у Центральному відділі було  відкрито музей, присвячений діяльності поліції міста з кінця ХІХ ст., всього ХХ ст.. і до сьогодення.

В музейній експозиції висвітлені майже всі сторінки діяльності поліції – і буденні, і трагічні і, навіть, спортивні командні досягнення, які формують командний дух  службовців.

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета