«У всіх нас спільна мета – безпечне місто, де не має місця наркозлочинам» : поліцейські Маріуполя взяли участь у круглому столі з питань протидії розповсюдженню наркоманії

01.07.2020


Представники муніципалітету, центрів пробації, поліції та громадських організацій міста Маріуполя відпрацювали комплексний алгоритм єфективної взаємодії при боротьбі із наркоманією та роботі із наркозалежними особами. 

Під час робочої зустрічі сторонами були запропоновані та розглянуті інноваційні підходи у роботі з наркозалежними особами у відділах пробації.

Також, керівник Центрального відділу поліції Сергій Бичін  поділився із  присутніми  результатами програми «Стоп наркотик на 2019 – 2021 роки», у період від початку 2020 року, яка передбачає тісну співпрацю місцевої влади та Національної поліції у боротьбі із наркозлочинами:  «За пів року у рамках програми задокументовано 228 наркозлочинів, 23 з них - збут наркотичних та психотропних речовин. Всього вилучено більше 500 «закладок» із наркотиками на загальну суму майже у 550 тисяч гривень».

Для спільної боротьби із наркозлочинністю заплановано створення соціального патруля та інтернет-додатку, який в змозі блокувати телеграм-канали, що займаються розповсюдженням наркотиків.  Організатором цих проектів  виступить благодійна організація «Клуб «Майбутнє» в співтоваристві з департаментом питань безпеки та запобігання корупції Маріупольської міської ради та відділами органів пробації Маріуполя.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета