«Ми забули - що таке крадіжки та хуліганство» - голови ОСББ поділилися враженнями від проекту «Безпечний будинок»

26.06.2020


Маріупольці продовжують приєднуватися до співпраці поліція – громада – влада та встановлюють на своїх будинках  камери відеоспостереження. Таким чином жителі не тільки можуть не хвилюватися за своє майно, а ще й роблять свій вагомий внесок у створення спільного безпечного міста.

У Маріуполі до програми «Безпечний будинок» приєдналися чергові жителі трьох багатоповерхівок  у Центральному та Кальміуському районах. Більше кількох місяців тому вони  встановили камери  відеоспостереження та відтепер завжди у курсі того, що відбувається у дворі чи під’їзді. Сьогодні поліцейські вручили їм спеціальні таблички, які жителі закріплять на будинках, аби всі, хто матиме намір скоїти правопорушення знали, що двір під наглядом.

 

«З того часу, як ми встановили на своїх будинках камери - жити стало спокійніше. Як сусіди так і перехожі почали більш дисциплінованіше себе поводити: вже ніхто не хуліганить, не розкидує сміття, не приходить вживати алкоголь на наших лавках та не галасує по ночах. Був один випадок, коли наш мешканець виявив подряпини на своєму автомобілі, що був припаркований біля під’їзду, аби розібратися він викликав поліцію. Дільничний офіцер передивився відеозаписи та заспокоїв нас, через сильний вітер на автомобіль упав мотоцикл, що стояв поруч. На щастя, це єдине що трапилося за останні пів року, ні злочинів, ні хуліганств в нас не має, а якби і були – ми би швиденько дізналися за чиєї вини» - ділиться голова об’єднання співвласників багатоквартирного будинку Тетяна Олексіївна.

З кожним днем ми все ближче до створення безпечного міста. Приєднуйтесь і Ви! #МИцеВИ

Центральний відділ поліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета