Поліцейські спільно із прикордонниками викрили маріупольця, що приймав участь у незаконному збройному формуванні

25.06.2020


На весні 2014-го року 38-річний чоловік  вступив до рядів «ополчення»  та приймав у ньому активну участь: разом із іншими бойовиками охороняв незаконно захоплену будівлю міської ради.

Днями, оперативники Центрального відділу поліції спільно із співробітниками оперативного підрозділу Донецького прикордонного загону отримали інформацію, що у 2014 році місцевий мешканець 1980 року народження приймав участь у бандформуванні.

Мешканець зізнався у своїй незаконній діяльності та детально розповів про причетність до співпраці із бойовиками.  Всі ці роки чоловік побоювався кримінальної відповідальності та не поспішав із розкаянням. Відомо, що пробувши у складі незаконного збройного формування менше місяця останній змінив свою точку зору та відмовився від участі у ньому.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 кримінального кодексу України (Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності). Санкція статті передбачає від 3 до 8 років позбавлення волі.

Нагадаємо, згідно з ч.6 ст. 260 Кримінального кодексу України, особа, яка перебувала у складі збройних формувань, добровільно вийшла з них та повідомила про це органам державної влади, звільняється від кримінальної відповідальності. 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета