Поліцейські Маріуполя притягують до відповідальності жінку, яка залишила немовля без нагляду

02.06.2020


Жителі багатоповерхівки виявили на сходовому майданчику маленьку дитину. Батьків чи інших родичів поруч не було, громадяни викликали на допомогу поліцію.

Повідомлення про знайдену дитину на лінію 102 надійшло вчора ввечері, 1 червня. Жителі одного з багатоповерхових будинків у Лівобережному районі виявили дівчинку, яка босоніж повзала сходинками на сходовому майданчику.

На виклик було спрямовано слідчо-оперативну групу Лівобережного відділення поліції. Правоохоронці почали розпитувати мешканців, аби встановити батьків дівчинки.

На одному з поверхів  було виявлено жінку, яка  сиділа на підлозі та не могла нічого про себе повідомити, вона практично не розмовляла. Завдяки допомоги жителів поліцейські  з’ясували, що дана громадянка винаймає одну з квартир, та до того ж в неї є маленька дитина.  Так вдалося встановити матір однорічної дитини, що перебувала без нагляду.

Інспектори  ювенальної превенції відвезли дівчинку до лікарні.

Матір буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 184 «Невиконання батьками чи особами, що їх заміняють, обов’язків по вихованню дітей». Вид адміністративного покарання у відношенні громадянки прийматиме  суд.

Про подію повідомлено Службу у справах дітей для вжиття спільних заходів щодо захисту прав та інтересів дитини.

Шановні громадяни, якщо вам відомо про факти неналежного виховання дітей, повідомте про це до поліції за номером 102. Це може зберегти життя дитини і змінити її майбутнє!

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета