«Алло, поліція, швидше, чоловік силоміць схопив дитину та повіз у невідомому напрямку!» - днями до поліції Маріуполя зателефонувала пильна школярка

26.05.2020


На щастя, повідомлення 12-річної дівчини виявилося хибним . Дівча занепокоїлась за 3-річного хлопчика та вирішила перестрахуватися.

Днями до поліції зателефонувала  юна маріупольчанка, дівчинка повідомила:  - «Невідомий чоловік силоміць посадив у автомобіль хлопчика віком 3-5 років та вдарив його коли той кликав на допомогу».  Дізнавшись адресу, за викликом негайно виїхала слідчо-оперативна група Центрального відділу поліції.

 Правоохоронці встановили номер та марку автомобіля, на якому повезли дитину та розпочали пошуки транспортного засобу. Вже за кілька хвилин правоохоронці встановили власника авто та наздогнали його.

Водієм виявився батько хлопчика.   З-річна дитина не слухалася  та через це, батько  прийняв міри – посадив у авто та повіз додому. У автомобілі також знаходилася матір малюка. Дитина ціла та неушкоджена.

На щастя, ця історія має добре закінчення,  дитина не потрапила у біду, а дівчина що зателефонувала у поліцію хотіла допомогти.

Поліція завжди відкрита та готова прийти на допомогу кожній дитині, тож, телефонувати на лінію «102» зовсім не страшно.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал