З початку року завдяки блокпостам на околицях Маріуполя правоохоронцями було виявлено та припинено більше 280 правопорушень

22.05.2020


Серед завдань правоохоронців – недопущення несанкціонованого перевезення зброї, боєприпасів, вибухових та наркотичних речовин, виявлення осіб, що підозрюються у співпраці з незаконними збройними формуваннями, а також злочинців, які перебувають у розшуку.

Так, менш ніж за 5 місяців, під час цілодобових перевірок автомобілів на блокпостах околиць Маріуполя  співробітниками Національної поліції та батальйонів патрульної поліції особливого призначення було виявлено та припинено 30 злочинів у сфері незаконного обігу зброї, 19 наркозлочинів, виявлено 20 осіб, 63 автомобілі та 27 мобільних телефонів що знаходились  у розшуку.

Крім того,  було викрито 30 громадян за підозрою у співпраці з незаконними збройними формуваннями.

В результаті роботи блокпостів правоохоронці майже кожного дня виявляють факти правопорушень, серед  яких також є незаконне перевезення металобрухту, підробка документів та інше.

Також, у період карантину, правоохоронці здійснюють контроль за встановленими владою правилами дотримання карантинних заходів, а також проводять роз’яснювальну роботу серед водіїв і пасажирів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції.

Поліцейські звертаються до маріупольців та гостей міста з проханням реагувати на впроваджені заходи, а саме створені блокпости із розумінням, бо такі заходи насамперед здійснюються для підтримання особистої безпеки мешканців та припинення правопорушень у місті. 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета