Минулими вхідними поліцейські Маріуполя задокументували більше 10-ти наркозлочинів

27.04.2020


Із вилученого: амфетамін, канабіс, галюциногенні гриби та інші психотропні речовини. За фактами відкриті кримінальні провадження, зловмисникам загрожує до 3 років позбавлення волі.

Вихідними, під час несення служби, оперативники та слідчі Центрального  відділу поліції, а також співробітники підпорядкованих відділень поліції, патрульні поліцейські та співробітники зведених батальйонів груп швидкого реагування виявили 12 чоловіків та жінок, які мали при собі наркотичні речовини.

Так, у мешканців від 21 до 46 років було виявлено згортки із речовинами рослинного походження, порошкоподібними, кристалоподібними речовинами, грибами та іншою рідиною невідомого походження.

Усе було вилучено та направлено на експертизу.

У відношенні правопорушників відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

Поліція закликає громадян повідомляти про факти виробництва, зберігання, поширення чи вживання наркотиків або психотропних засобі за номером 102.  Попередити розповсюдження наркотиків та убезпечити молодь можна лише при умові спільної боротьби з наркозлочинністю.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета