Маріупольські школярі вчилися розслідувати злочин (ВІДЕО)

02.03.2020


Поліцейські Центрального відділу поліції разом із курсантами Донецького юридичного інституту влаштували детективний квест під умовною назвою «Хто вбивця?». Учасниками заходу стали школярі, які мали змогу  відчути себе справжніми оперативниками, слідчими та експертами, побувавши на місці злочину. Кожен з присутніх отримав лише позитивні враження та зацікавленість у роботі в поліції. Тепер, чекаємо всіх у нашій поліцейській родині!

Головним завданням квесту було здійснити справжнє розслідування злочину - умисного вбивства.

За перемогу у квесті боролися 5 команд, які в складі слідчо-оперативної групи встановлювали обставини умовного злочину: шукали речові докази, опитували свідків та шукали зловмисника.

Учасники заходу продемонстрували логіку, вміння критично мислити та працювати в команді.

На прикінці заходу діти поділилися враженнями: всім сподобалася облаштована локація та гра акторів.

«Це було дуже цікаво, відчути себе у ролі справжнього поліцейського.

Весь квест був настільки продуманий, що ми опитували свідків, шукали речові докази, та таким чином крок за кроком встановлювали як саме стався злочин і хто до нього причетний. Було дуже весело та цікаво». – поділилася 16-річна Олеся.

Враховуючи позитивні відгуки плануємо проводити такі квести для дітей ще.

Хочемо зазначити, що допомогу у проведенні заходу нам надали курсанти Донецького юридичного інституту, які приймали участь у написанні сюжету та продемонстрували свої акторські таланти.

За активну участь у квесті школярі отримали подяки від імені заступника начальника Центрального відділу поліції Віталія Бортнюка, переможцям вручив сувеніри проректор ДЮІ Денис Нестеров.

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета