Слідчі Лівобережного відділення поліції відкрили кримінальне провадження відносно жінки, яка вчиняла домашнє насильство

20.02.2020


26-річна маріупольчанка вирішувала конфлікти із матір’ю за допомоги кулаків та лайливих образ. Кривдницю очікує до 2 років позбавлення волі.

53-річна постраждала не терпіла і кожного разу зверталася по допомогу до місцевих правоохоронців. Поліцейські вгамовували правопорушницю і застосовували до неї санкції ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення, також,  складалися термінові заборонні приписи. Проте донька продовжила вчиняти у відношенні матері фізичне та психологічне насилля. Тому, слідчі Лівобережного відділення поліції внесли факт до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч.1 ст. 126-1 Кримінального кодексу України ( Домашнє насильство), відповідно до якої у відношенні  кривдниці будуть застосовані суворіші заходи впливу.

Шановні громадяни, якщо ви відчуваєте, що вдома вас занадто контролюють чи обмежують вашу свободу, принижують та позбавляють права приймати самостійні фінансові рішення, шантажують дітьми або завдають вам фізичної шкоди – дзвоніть у поліцію за номером 102, ми обов'язково відреагуємо.   В жодному разі не замовчуйте такі випадки та не соромтеся про них розповісти. Своєчасне повідомлення у поліцію може попередити страшні наслідки, яких ви можливо навіть не очікували.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета