Зв'язок 24/7: поліцейські Маріуполя запропонували головам комітетів самоорганізації населення створити спільну групу у соцмережі

12.02.2020


Начальник відділу превенції Центрального відділу поліції Дмитро Безруков провів робочу зустріч із представниками громади: звітував про роботу працівників відділу превенції за минулий рік, а також звернувся до мешканців із пропозицією щодо створення майданчику для більш ефективнішого обміну інформацією.

Аби представники комітетів у будь-який зручний для них час могли звернутися до дільничних офіцерів, які обслуговують їхню територію було запропоновано створити власний телеграм-канал, де будуть усі поліцейські відділу превенції, які зможуть надавати консультацію чи пораду з приводу питань мешканців.

Голови КСН підтримали ідею. До групи також буде залучено представників місцевої влади.

Під час зустрічі майор поліції розповів, як проводилася робота з охорони публічного порядку,  профілактики вуличної злочинності, як здійснювалася боротьба із «наливайками» та навів приклади досягнень минулого року.

«У 2019  році працівниками відділу превенції Центрального відділу поліції та підпорядкованих йому відділень було розкрито понад 900 злочинів та задокументовано понад 21 тисячу адміністративних правопорушень. У відношенні порушників законодавства було накладено штрафів у розмірі майже 4 мільйонів гривень, наразі більше мільйона з них сплачено.» - розповів представникам комітетів самоорганізації  населення Дмитро Безруков.

 

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета