У 2019 році поліцейські Маріуполя вилучили з незаконного обігу майже 170 гранат

11.01.2020


Загалом протягом року працівники поліції викрили  78 осіб причетних до незаконного обігу зброї, наразі 69 з них повідомлено про підозру, за іншими фактами тривають слідчі дії.

Впродовж 2019 року оперативниками, слідчими та дільничними офіцерами поліції міста було вилучено 168 гранат, 63 гранатомети, 4 кулемети, 2 гвинтівки, 146 запалів, 8 автоматів, 11 пістолетів, 105 підривачів, 4 електродетонатори, 177 з половиною тисяч боєприпасів та понад 5 кілограмів вибухових речовин.

Поліція роззброювала наркоділків, бандформування та мирних жителів, які зберігали зброю та вибухонебезпечні предмети за місцем мешкання, переносили їх вулицями або зберігали у інших місцях.

У відношенні всіх осіб були відкриті кримінальні провадження за ст. 263 Кримінального Кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». Санкція статті передбачає до 3 років позбавлення волі.

 

Поліція звертається до громадян: не наражайте на небезпеку своє життя та життя оточуючих - повідомте про знайдену зброю або боєприпаси  до найближчого відділення поліції! В жодному разі не залишайте ці небезпечні предмети собі!

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета