Поліцейські долучають дітей до акції "16 днів проти насильства"

30.11.2019


"Як не стати жертвою насилля? Що робити, якщо став очевидцем жорстокого поводження? До кого і як звертатися по допомогу?" - про це все вже протягом тижня активно йде мова у всіх навчальних закладах Маріуполя та Мангушського району. Поліцейські закликають дітей не замовчувати зневажливе ставлення та самими не бути зневажливими до інших.


Інспектори ювенальної превенції Центрального відділу поліції та підпорядкованих йому відділень  наголошують: у будь-який час діти можуть звернутися до поліції ( за номером 102)  незалежно від того хто їх кривдить, однолітки чи батьки.

Так, окрім Маріуполя подібні заходи проводяться і у Мангушському районі. Інспектори ювенальної превенції Мангушського відділення поліції разом із представниками Мангушського районного Центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді відвідують навчальні заклади у селищах району. 

Окрім проведених лекцій про протидію домашньому насильству гості демонструють  хлопцям та дівчатам  повчальні відеоролики, присвячені боротьбі із домашнім насильством та роздають пам’ятки із вказівкою куди звертатися, якщо став жертвою зневажливого ставлення.

Кожен з нас має сказати “Ні!” насильству.

Центральний відділ поліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета