За 10 місяців поліцейські Донеччини вилучили більше 180 кілограмів наркотиків

08.11.2019


Амфетамін, метадон, канабіс та макова соломка – ці найрозповсюджені наркоречовини незаконно зберігали мешканці регіону. Загальна вартість вилученого за цінами «чорного» ринку сягає більше 5 мільйонів гривень. Крім того, припинено діяльність 74 збувальників наркотичних засобів.

В середньому поліцейські Донеччини 6 разів на день реєстрували злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків. 1071 особі було повідомлено про підозру по 1174 кримінальним провадженням.

У липні поліцейські Маріуполя вилучили понад 120 згортків з амфетаміном у перехожого. Синтетичний наркотик ніс у рюкзаку 16-річний хлопець.

Близько 200 грамів психотропної речовини виявили співробітники управління протидії наркозлочинності обласного главку поліції у маріупольця наприкінці жовтня. 10 «доз» метадону вилучили поліцейські у мешканки Лиману.

Більше 60 кг конопель виявили поліцейські Костянтинівки у місцевого мешканця. Нарковмісні рослини чоловік зберігав на горищі та гаражі приватного будинку.

Всього задокументовано 183 факти торгівлі наркотичними засобами.

Поліцейські Слов’янська  притягнули до відповідальності 36-річного наркоторгівця. Під час обшуку оперативники виявили метадон, марихуану, шприци, прекурсори та приладдя для виготовлення наркотиків. Також були вилучені гроші, отримані від збуту первітину.

В Маріуполі оперативники обласного главку поліції ліквідували канал збуту метадону. Незаконну діяльність дилера була задокументована під час другого етапу оперативної закупки.

Загалом за 10 місяців поточного року з незаконного обігу вилучено більше 174 кг канабісу, більше кілограма амфетаміну та метадону, близько 4 кг макової соломки.

Вартість вилученого за ціною «чорного» ринку сягає більше 5 мільйонів гривень.

Відділ комунікації поліції
Донецькій області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета