Поліцейські звітували про роботу перед мешканцями "Безпечних будинків"

07.11.2019


Маріупольці, які приєдналися до співпраці поліція - громада – влада  вже не раз допомогали правоохоронцям викрити або затримати порушників законодавства. Все це завдяки камерам відеоспостереження, які облаштовані на їхніх будинках. Дякуємо кожному жителю, який підтримує нас та співпрацює заради нашого безпечного міста! 


Проект "Безпечний будинок" передбачає обладнання багатоквартирних будинків камерами спостереження - поперше це дозволяє захистити майно мешканців від злочинних посягань, адже хто із зловмисників захоче бути зафіксованим на камеру ( зазвичай людина відмовляється від протиправних дій),  по друге у разі вчинення злочину чи правопорушення - зловмисника буде зафіксовано, і це дозволить працівникам поліції оперативніше його викрити.
Крім того, територію біля будинків, які приєдналися до проекту включено до маршруту патрулювання правоохоронцями. Заступаючі на патрулювання поліцейські телефонують керівникам ОСББ та визначаються із часом патрулювання.  Також, жителі у  будь-який час доби можуть звернутися по свого дільничного офіцера та покликати його на допомогу у разі виявлення правопорушення.
Наразі у Маріуполі  є більше 40 "Безпечних будинків". Разом ми зробимо наше місто ще безпечнішим! Приєднуйся! 


 

Центральний відділ поліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета