Більше 30 нелегальних мігрантів виявили поліцейські Донеччини з початку спецзаходів

04.11.2019


Всього до відповідальності притягнуто 85 порушників міграційного законодавства, відносно яких накладено штрафних санкцій у сумі понад 100 тисяч гривень. Чотирьом іноземцям повідомлено про підозру у скоєнні низки злочинів. Зокрема поліцейські перекрили канали торгівлі людьми, задокументували факти крадіжок танаркозлочинів.

З 18 жовтняна всій території України розпочався практичний етап оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант».На Донеччині спецоперація проводиться силамиобласного главку та територіальними підрозділами поліції спільно з Головним управлінням Державної міграційної служби в Донецькій області.

Загалом з початку заходів поліцейські викрили більше 30 іноземців, які перебували на території країни незаконно.Вони підлягають примусовому поверненню до країн походження.Половині з них за зверненням поліції до Державної міграційної служби в’їзд в Україну заборонений строком на 3 роки. 

31 жовтня за рішенням суду з країни видворено 4 нелегалів. Серед них громадяни Азербайджану, Узбекистану та РФ. Обласні поліцейські та працівники міграційної служби супроводили порушників до приміщення тимчасового перебування іноземців в Чернігівській області, звідки вони у подальшому будуть примусово видворені.Відносно громадян, які порушили міграційне законодавство, складено 85 адміністративних протоколів. На порушників накладено штрафів у сумі більше100 тисяч гривень, 49 тисячз яких вже стягнено до держдюбжету.
Під час заходів до суду направлено 10 кримінальних проваджень у іноземців, 7 з яких відносно росіянина, який влаштував мережу фальшивих «реабілітаційних центрів».

Чотирьом іноземцям повідомлено про підозру у вчиненні 9 кримінальних порушень. Громадянин Туреччини підозрюється в організації каналу торгівлі людьми, а саме у сексуальній експлуатації українок у країнах ЄС.

Профілактичні заходи триватимуть до 19 листопада.


                                                                                                                                        

 Відділ комунікації поліції

                                                                                                                                         Донецькій області
 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета