Поліція Маріуполя та громада продовжують втілювати проект "Безпечний будинок"

17.10.2019


Майже за 2 роки до проекту приєдналися мешканці 43 багатоквартирних будинків Маріуполя. Жителі встановили 147 камер відеоспостереження та разом із поліцією зробили свій вклад у безпеку міста. 


Проект "Безпечний будинок" входить до єдиної стратегії розвитку системи МВС та має об'єднувати зусилля правоохоронців, місцевої влади, комітетів самоорганізації населення та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків задля безпеки громадян. 
Проект передбачає обладнання багатоквартирних будинків для захисту майна від злочинних посягань та безпечного проживання мешканців. 
Для забезпечення правопорядку на будівлях також встановлені спеціальні таблички, на яких вказано, що у дворі діє програма «Безпечний будинок». Побачивши цю табличку, зловмисник як правило відмовляється від скоєння злочину, адже свідомо ризикує бути затриманим. 
Так, вчора, до проекту приєдналися ще одні жителі багатоповерхового будинку у Кальміуському районі. Відтепер за обстановкою навколо їхнього дому слідкують спеціальні відеокамери. У разі вчинення правопорушення чи злочину - зловминика буде оперативно ідентифіковано, що дозволить його швидше затримати.
Запрошуємо представників ОСББ та КСН приєднуватися до співпраці поліція - громада – влада. Разом ми зробимо наше місто ще безпечнішим!

Центральний відділ поліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета