За 20 кілометрів від будинку: поліцейські повернули додому 9-річного школяра

16.10.2019


Не маючи грошей на автобус, хлопчик відправився пішки з одного селища у Кальміуському районі  до іншого.  На щастя, біля дороги між населеними пунктами його помітив наряд слідчо-оперативної групи Кальміуського відділення поліції, який прямував з виклику. З хлопчиком все добре, але така відстань є небезпечною для самотньої подорожі маленької дитини, хто зна кого він міг зустріти на своєму шляху. Тож, батьки, будьте уважнішими та завжди цікавтеся де саме зараз знаходяться ваші діти, розмовляйте з ними та пояснюйте, чого не можна роботи, аби не потрапити у халепу. 


Дитина пояснила, що не мала коштів на автобусний білет, тож аби потрапити додому довелося йти пішки, всього-то 20 кілометрів..
Поліцейські дізналися адресу хлопця, відвезли додому та передали у руки матері,  яка навіть не підозрювала де знаходиться її син. 
Із жінкою та хлопцем було проведено профілактичну бесіду.
Поліція звертається до всіх батьків та піклувальників! Не залишайте неповнолітніх без нагляду та завжди будьте обізнані про їх місцезнаходження. За життя та здоров’я дітей несуть відповідальність батьки ( піклувальники)!  
Крім того, якщо зникла дитина, негайно телефонуйте на лінію «102». Самостійні пошуки, як правило, не приводять до результатів, а дитина може потрапити у біду.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета