З початку року поліцейські Маріуполя повернули додому понад 100 дітей

09.10.2019


За 9 місяців інспектори ювенальної превенції Центрального відділу поліції та підпорядкованих йому відділень встановили місцеперебування 129 неповнолітніх, батьки та опікуни яких зверталися до поліції із повідомленням про втечу або загублення дитини.

За статистикою, основні причини того, що дитина йде з дому  – це потяг до подорожування, сімейні негаразди та непорозуміння з батьками.

Як приклад, упродовж кількох останніх днів, ювенальні поліцейські Центрального відділу поліції  встановили місцезнаходження 2 школярів: 13-річної дівчини та 13-річного хлопця, які після занять у школі  не  повернулись додому.

Так, у випадку з хлопцем: школяр посварився з батьками та аби уникнути із ними конфліктної ситуації вирішив залишитись на вулиці, блукаючи дворами.

Правоохоронці знайшли підлітка завдяки небайдужим мешканцям, які побачивши на вулиці самотнього хлопчика, що блукає вулицями пізньої доби - звернулися до поліції.

Дівчина в свою чергу спланувала втечу з дому ще  з ранку. Після занять у школі юна маріупольчанка переодягнулась в спортивний костюм та відправилась гуляти із друзями у сусідній район міста. Спочатку батько дівчини шукав доньку своїми силами, але на ранок звернувся по допомогу до поліції. Правоохоронці встановили коло спілкування школярки, відпрацювали всі місця її можливого перебування  та вже впродовж кількох годин знайшли її. На щастя, за цей час із дівчиною не сталося ніяких протиправних дій.

У свою чергу поліцейські закликають батьків, опікунів та інших родичів не витрачати дорогоцінний час на самостійні пошуки дитини, а одразу звертатися по допомогу до поліції за номером 102! Як правило, самостійні пошуки не приводять результатів, а дитина за цей час може потрапити у біду.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета