Боротьба з «наливайками»: протягом 3 тижнів поліцейські Маріуполя здійснили 235 перевірок закладів, де реалізується алкогольна продукція, складено 104 адміністративних матеріали, вилучено понад 300 літрів самогону та браги

03.10.2019


Рейди по «злачним місцям» проводилися разом із представниками місцевої влади, громадськості та іншими силовими структурами.

З 12 вересня по 9 жовтня у Маріуполі тривають профілактичні заходи направлені на посилену боротьбу із торгівлею фальсифікованими спиртними напоями та самогоном.

За 3 тижні було проведено понад 200 перевірок установ, які займаються реалізацією алкогольної та слабоалкогольної продукції.

Так, дільничними офіцерами Центрального відділу поліції та підпорядкованих йому відділень було складено:

17 адміністративних матеріалів  за ч. 1 ст. 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами).

50 адміністративних матеріалів за ст. 176 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення (виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення).

37 адміністративних матеріалів за ст. 177 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення  (Придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення).

Всього ж поліцейськими було вилучено: 115 пляшок слабоалкогольної продукції, 103 пляшки фальсифікованих горілчаних виробів, більше 47 літрів браги, більше 284 літрів самогону та 6 самогонних апаратів.

Перевірки по торговим об’єктам проводяться і надалі.

Висловлюємо подяку небайдужим жителям міста, які повідомляють поліцейським про  місця де реалізовують сурогат та фальсифікований алкоголь. Вдячні за те, що ви також разом із нами проводите рейди по таким місцям. Ваша допомога дуже цінна для нас. Робимо місто кращим разом!

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета