Поліцейські Донеччини взяли участь у марафоні до Дня міста

30.09.2019


Команда у складі поліцейських обласного главку, Центрального відділу поліції, викладачів та курсантів Донецького юридичного університету долучилася до марафону «Маріупольська десятка», присвяченому Дню міста Маріуполь. Разом з мешканцями міста правоохоронці долали відстань у 5 та 10 кілометрів. 

Під час спортивних перегонів усі, хто відчував у собі сили та завзяття, мали змогу випробувати їх у забігах на 1.5, 5 та 10 кілометрів, скандинавській ходьбі, командній естафеті та інших видах змагань.

Учасниками масового бігового заходу стали майже 100 поліцейських обласного главку та Центрального відділу поліції. Постійний марафонець Сергій Бичін, який очолює Центральний відділ поліції, здолав 10-кілометрову відстань.

«Своїм результатом задоволений, - поділився керівник поліції. – Але більше радий за співробітників, які відкривають у собі новий спортивний потенціал. Після 10 кілометрів у декого з них з'явилося бажання зробити напівмарафон. І ми будемо до цього готуватися!»

Начальник Центрального відділу поліції таку дистанцію долає не вперше. Під час участі у напівмарафоні в місті Краматорськ він підкорив відстань у 21 кілометр, а незабаром поліцейський-спротсмен готується стати учасником Мюнхенського щорічного марафону на 42.195 км.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета