Поліцейські Маріуполя провели профілактичне відпрацювання селища Сартана

07.09.2019


Особливу увагу було приділено виявленню порушників, які вживають алкогольні напої у публічних місцях, перевірці піднаглядних, власників мисливської зброї, розшуку зловмисників та перевірці закладів, де торгують алкогольними напоями.

Селище Сартана входить до Маріупольської оперативної зони, а саме до Кальміуського району міста. Тому, за ініціативи керівника  поліції Маріуполя Сергія Бичіна було заплановано провести відпрацювання у населеному пункті.

Відпрацювання проводилось у вечірній час,  адже за отриманою інформацією від місцевих мешканців, саме ввечері на вулицях селища збиралися порушники, які розпивають алкоголь та порушують спокій жителів.

Так, дільничними офіцерами та оперативниками Кальміуського відділення поліції було виявлено 7 порушників законодавства, відносно яких були складені адміністративні матеріали за ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення ( Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді) та одного порушника за куріння у публічному місці, відносно нього було складено адміністративний матеріал за ст. 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення ( Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях). 

Крім того було виявлено заклад, де збували алкоголь без ліцензії. Було вилучено 20 пляшок вказаної продукції. Відносно порушника складено адміністративний матеріал за ч. 1 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення ( Поруше5ння правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами).

Посилені профілактичні відпрацювання допомагають тримати оперативний стан на контролі, тому, поліцейськими заплановано і надалі проводити такі заходи.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета