Поліцейські Маріуполя та Мангушського району проаналізувати показники роботи за останні 8 місяців

06.09.2019


У нараді приймали участь начальник поліції Донеччини Микола Семенишин, начальник карного розшуку Донеччини Павло Свір, керівник поліції Маріуполя Сергій Бичін, його заступники, керівники підпорядкованих відділень поліції, представник місцевої влади Григорій Березун та представники місцевої прокуратури №1 Олег Марченко та №2 Андрій Крамчанінов.

Під час наради поліцейські проаналізували роботу кожного територіального відділу та відділення поліції міста за поточні 8 місяців. Були відмічені як позитивні показники у роботі так і ті, яким треба приділити більшу увагу, аби покращити оперативний стан міста в цілому.

Так співробітники особового складу  доповіли Миколі Семенишину про заходи, які вживає місцева поліція разом із місцевою владою та представниками прокурати у боротьбі з «наливайками», та яку програму розробляє поліція Маріуполя аби звести до мінімуму наркоманію у місті.

Робота поліцейських повинна бути ефективною. Тому, поліцейські намагаються краще аналізувати проблемні напрямки та шукати нові ефективніші підходи до їх вирішення, допомагають їм у цьому представники громади, звичайні місцеві мешканці.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета