Поліцейські Мангушського відділення поліції запросили дітей прийняти участь у конкурсі «Безпечна країна»

06.09.2019


Інспектори ювенальної превенції Мангушського відділення поліції завітали до Бердянської загальноосвітньої школи №1, де розповіли школярам про відповідальність за вчинення булінгу та як від нього вберегтись. Також нагадали дітям до кого звертатися у випадку домашнього насильства і чому не треба боятися повідомляти про такі випадки дорослим. В кінці зустрічі діти разом із поліцейським влаштували невеличку фотосесію, аби пригорнути увагу інших дітей до цієї проблеми.

У травні в Україні розпочався Всеукраїнський конкурс учнівських фото- та відеоробіт «Безпечна країна», який проходить у рамках однойменного соціального проекту. Він спрямований на те, щоб запобігти проявам усіх видів насильства та травматизму в закладах освіти, на дорозі, а також привернути увагу суспільства до цих проблем. До участі запрошені учні та вихованці закладів освіти без будь-яких вікових обмежень. За правилами можна надіслати одну роботу від автора чи колективу не пізніше 18 жовтня 2019 року.
Конкурс пройде за двома напрямами: молодь за безпеку дорожнього руху та протидія булінгу (цькуванню) в закладах освіти.
Фінал конкурсу та визначення переможців відбудеться у листопаді 2019 року. Автори найкращих робіт отримають цінні призи. Окрім цього, найбільш успішні фото та відео використають для соціальної реклами на телебаченні та в Інтернеті.


 

 Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета