Поліцейські привітали дітей з початком нового навчального року

02.09.2019


Правоохоронці не тільки турбуються про безпеку дітей та дорослих які сьогодні відзначають День знань, а ще й самі взяли участь в урочистостях та привітали малечу з Днем першого дзвоника.

У навчальних закладах Маріуполя сьогодні розпочався новий начальний рік. Аби святкові заходи пройшли спокійно працівники поліції посилили охорону публічного порядку під час їх проведення. Крім того, керівник Центрального відділу поліції Сергій Бичін та керівники підпорядкованих відділень поліції відвідали урочисті лінійки, аби привітати школярів зі святом, побажавши їм успіхів у навчанні.

Також інспектори ювенальної превенції провели із дітьми правові уроки, під час яких нагадали школярам про правила безпечної поведінки, правила дорожнього руху та чому необхідно додержуватися закону. Потягом навчального року ювенальні поліцейські будуть систематично відвідувати навчальні заклади міста та проводити з дітьми різного віку заняття, аби малеча була правосвідомою та знала як діяти у разі виникнення небезпечної ситуації.

Бажаємо школярам гарних оцінок та нових досягнень!

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета