Курсанти Донецького Юридичного інституту МВС України отримають свій перший досвід у роботі в стінах відділу та відділень поліції Маріуполя та Мангушського району

12.08.2019


До Центрального відділу поліції завітали 67 курсантів, які в цьому році закінчили навчання на 1 курсі у ДЮІ. Протягом 2-х тижнів хлопці та дівчата ознайомляться із майбутньою професією та набудуть навичок у обраній роботі.

Сьогодні, курсанти, що успішно закінчили перший курс були запрошені до Центрального відділу поліції, де співробітники сектору кадрового забезпечення ознайомили їх із правилами проходження їхньої першої практики, на яку вони приступлять вже завтра.

Протягом ознайомчої практики хлопці та дівчата під керівництвом досвідчених наставників ознайомляться з системою, структурою, принципами організації та діяльності підрозділів Національної поліції, сформують уявлення про майбутню діяльність у реальних умовах, про організацію їх роботи. Допоможуть їм у цьому поліцейські Центрального відділу та підпорядкованих йому відділень поліції.

Також, сьогодні, майбутні поліцейські познайомились із керівником поліції Маріуполя, Сергієм Бичіним. Підполковник поліції поділився із хлопцями та дівчатами спогадами про проходження практики у роках свого навчання та побажав кожному курсанту отримати від першої практики безліч цікавих знань, вмінь та приємних спогадів.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета