MRPL-2019, день другий. Грубих порушень порядку під час заходу не зафіксовано

11.08.2019


У другий день проведення фестивалю було зафіксовано 1 спробу пронести наркотики на територію фесту. Порушника буде притягнуто до відповідальності. Загалом оперативний стан стабільний. Поліцейські продовжують забезпечувати безпеку учасників та відвідувачів у посиленому режимі.


Азовське узбережжя, де триває музичний фестиваль, перебуває під контролем поліцейських, нацгвардійців та представників інших служб. 
У порівнянні із першим днем фестивалю, коли громадяни намагалися пронести наркотики на територію його проведення аж 5 разів, цього разу була зафіксована лише одна спроба, яку правоохоронці присікли ще на вході, де розташовані металеві рамки.
Також, під час заходу громадянами було знайдено мобільний телефон, який вони добросовісно відділи правоохоронцям. Наразі поліцейські встановлюють власника гаджету, аби віддати пристрій.
Правоохоронці звертаються до мешканців та гостей з проханням бути взаємно ввічливими, толерантними та не порушувати правопорядок. Також, прохання із розумінням ставитися до вжитих заходів, аже  перш за все ми дбаємо про вашу безпеку.


 

Центральний відділ поліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета