Перший день фестивалю «MRPL City-2019» пройшов без грубих порушень публічного порядку

10.08.2019


На Азовському узбережжі зібралися більше 10 тисяч гостей, безпеку яких забезпечували понад 200 поліцейських. Припинено 5 спроб пронести наркотичні речовини. Правоохоронці продовжують цілодобово нести службу у посиленому варіанті. 

Масштабний триденний музичний фест розпочався вчора, 9 серпня. Впродовж всього часу місце проведення заходу знаходиться під захистом поліцейських та військовослужбовців.

Правоохоронці цілодобово несуть службу по зовнішньому периметру фестивалю та здійснюють пропускний режим. Територія музичного свята перебуває під контролем піших патрулів.

Додатково ситуацію відстежують у координаційному штабі, де продовжують роботу усі міські служби та структури міста. Також на заході задіяно 5 груп документування та групи комунікації поліції. Берегову лінію контролює морська поліція.

Поліцейські, що здійснюють контроль на металевих рамках та поблизу місця проведення заходу, припинили 5 спроб непомітно пронести наркотичні речовини на фестиваль. Правопорушниками виявилися громадяни від 23 до 34 років. Всі факти задокументовано.

Нагадуємо, що зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки, наркотичних речовин тягне за собою кримінальну відповідальність. Будьте взаємно ввічливими та дотримуйтесь норм закону, а також правил, висунутих організаторами фестивалю.

Відділ комунікації поліції
Донецькій області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета