Минулої доби поліцейські вилучили наркотики в 5 мешканців Маріуполя

09.08.2019


Серед вилученого: метадон, канабіс та кущі наркорослин. Все направлено на проведення дослідження. Відкрито кримінальні провадження.

Нарколюбителями виявились мешканці від 20 до 53-років. Четверо з них пересувалися із наркотиками у кишенях та сумках вулицями Центрального району. Доки на їхньому шляху не з’явилися правоохоронці, які при стандартній перевірці виявили заборонені речовини.

Кущі конопель було вилучено у мешканця Приморського району. В ході патрулювання місцевості, нарядом групи швидкого реагування «Гусар-50» було виявлено приватний будинок, у дворі якого виднілися великі кущі, за виглядом схожі на рослини коноплі.

Правоохоронці зупинилися та вирішили перевірити чи не дійсно господар будинку вирощує коноплі. На місце було спрямовано слідчо-оперативну групу Приморського відділення поліції. З’ясувалося, що громадянин 1981 року насправді посіяв нарковрожай біля свого будинку. Всього було виявлено та вилучено 9 кущів нарковмісної рослини. Чоловік в свою чергу зізнався, що використовував наркотик для власного споживання. Інформація перевіряється.

За даними фактами відкрито кримінальні провадження за ч.1 ст.310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) та за  ч.1 ст.309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета