Поліцейські Маріуполя підвели підсумки роботи проведеної за перше півріччя

11.07.2019


Керівник Центрального відділу поліції та керівники підпорядкованих йому відділень за участі представників прокуратури, місцевої влади а також представників комітетів самоорганізації населення, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та громадськості розповіли  про результати по кожному з напрямків роботи поліції міста за 6 місяців.

Поліцейські прозвітували мешканцям та владі про результати проробленої роботи.  Незважаючи на позитивні показники, мешканці все ж таки цікавились деякими проблемами: боротьбою з наркозлочинністю та продажем сурогату. Тому, правоохоронці розповіли про дані напрямки роботи більш детальніше: З початку року розкрито 134 наркозлочини, 11 фактів з яких - збут наркотиків, а 5 – наркопритони.

Також, керівник поліції Сергій Бичін зазначив: «За дорученням керівника поліції Донеччини Миколи Семенишина найближчим часом у місті буде розроблено та презентовано програму протидії з наркозлочинністю».

Окрему увагу звернули на боротьбу з продажем сурогату у місцевих закладах, адже за статистикою, більшість злочинів вчиняється саме у стані алкогольно сп’яніння. Саме тому, боротьба з сурогатом є дуже важливою у роботі.

Так, на території кожного району міста було проведено відпрацювання, в ході якого було виявлено 395 фактів виготовлення та зберігання алкоголю невідомого походження. Відносно порушників складені адміністративні матеріали за ст. 176 КУпАП (виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення).

Також, було складено 506 протоколів відносно тих громадян, які купували самогон та інші міцні спиртні напої домашнього виготовлення. На порушників було складено адміністративні матеріали за ст. 177 КУпАП ( Придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення).

Було зафіксовано 143 факти торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без ліцензії та марок акцизного податку. Відносно порушників складено адміністративні матеріали  за ч. 1 ст. 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами).

Крім того, притягнуто до відповідальності 135 продавців, які торгували у невстановлених місцях та з порушенням санітарних норм. Відносно них складено адміністративні протоколи за ст. 160 КУпАП (Торгівля з рук у невстановлених місцях).

Під час робочої зустрічі начальник поліції Маріуполя Сергій Бичін вручив начальнику відділу превенції Центрального відділу поліції Дмитру Безрукову чергові погони майора поліції та привселюдно привітав його із отриманням нового звання.

Голови комітетів самоорганізації населення зверталися до поліцейських з питаннями, які зустрічаються в їх повсякденному житті. Сергій Бичін дав роз'яснення з усіх питань та завірив, що буде тримати на особистому контролі проблемні питання.

На завершенні правоохоронці  подякували керівникам комітетів самоорганізації населення за взаємодію у роботі.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета