Права людини, гендерна рівність та попередження гендерно-зумовленого насильства

10.07.2019


Мета - співпраця із Головним управлінням Національної поліції України в Донецькій області у просуванні знань серед керівного складу правоохоронних органів щодо гендерної рівності, запобігання дискримінації та насильства за ознакою статі, а також національної та галузевої політики щодо прав жінок та гендерної рівності.

Тренінг для керівників обласного главку та територіальних підрозділів поліції був організований та проведений ООН Жінки у співпраці з Міжнародним благодійним фондом «Української фундації громадського здоров’я» за ініціативи Управління забезпечення прав людини НПУ в Донецькій області.

Уповноважена Голови Нацполіції з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Ольга Светлічна приділила увагу гендерним ролям, соціальним нормам та стереотипам, що роблять можливими дискримінацію за ознакою статі.

«Важливо розуміти, що реформування національної нормативної бази з метою подолання множинних форм дискримінації є ключовим процесом для оформлення гендерної рівноправності», - акцентувала увагу присутніх одна з експерток.

Під час дводенного тренінгу керівники розглянули сучасні тенденції гендерної рівності.

Гості з Канади поділилися досвідом впровадження гендерно-орієнтованого підходу роботи у правоохоронних органах та підкреслили, що його реалізація для системи МВС України дозволить подолати недоліки минулої системи.

Відділ комунікації
ГУНП в Донецькій області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета