Інспектори ювенальної превенції повернули додому 72 дітей

09.07.2019


98% зниклих дітей правоохоронці розшукали вже у перші години після звернення родичів та піклувальників. Інших розшукали пізніше, але, на щастя, всі доставлені батькам ( піклувальникам) живими та неушкодженими.

З початку цього року до поліції Маріуполя та Мангушського району із заявою про зникнення дітей зверталися 72 рази. Вся малеча була знайдена та повернена додому.

Одним з найголовніших напрямів роботи поліції є превентивна робота з дітьми. Тому, з початку року місцеві поліцейські провели 359 лекцій зі школярами на правову тематику. Ювенальні поліцейські не тільки навчають дітей простим правилам безпечної поведінки: що робити у небезпечній ситуації, куди звертатися по допомогу, як не наражати себе на небезпеку, та ще й піклуються про  обізнаність малечі у особистих правах та обов’язках.

Крім того, піклуючись про здоров’я дітей, поліцейські проводять рейди по місцях торгівлі алкогольними, слабоалкогольними виробами та тютюновою продукцією. Так, з початку року, було складено 76 адміністративних протоколів за ч. 2 ст. 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) відносно продавців, які збували неповнолітнім заборонений товар.

Тож, відносно 10 громадян  було складено адміністративні матеріали за ст.180 Кодексу України про адміністративні правопорушення (доведення неповнолітнього до стану сп'яніння).

Аби виявити неналежні умови виховання дітей та загалом перевірити чи дотримуються батьки законних прав дитини – поліцейські проводять рейди по сім’ям, зі складними життєвими обставинами.

Так, з початку року за  неналежне виконання батьківських обов’язків було притягнуто до відповідальності 463 місцевих мешканці. Відносно батьків та піклувальників складені адміністративні матеріали за ст. 184 КУпАП. 

Співробітники ювенальної превенції працюють, як з підлітками так й з їхніми батьками,  намагаються попередити насильство в сім’ї, виявляти факти  де дорослі не дотримуються законних прав дітей. Головне завдання – аби всі діти були у безпеці та їхні законні права дотримувалися.

 

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета