Напередодні Дня Національної поліції у Маріуполі відзначили кращих поліцейських міста

03.07.2019


З нагоди свята, правоохоронців прийшли привітали представники місцевої влади, голови районних адміністрацій міста та Мангушського району, представники місцевої прокуратури, представники громадських організацій, декан Донецького Юридичного інституту МВС України, ветерани органів внутрішніх справ, представники республіки «Пілігрим» а також сім’ї правоохоронців.

Урочистості відбулись у стінах палацу культури «Молодіжний».

Захід розпочався із виконання Гімну України та вітального слова від керівника поліції Маріуполя Сергія Бичіна: «24/7 кожен з вас на сторожі порядку і це не дивно, що наше місто в десятці серед найбезпечніших міст України. Це ваша заслуга! Заслуга кожного поліцейського». Підполковник поліції щиро подякував всьому особовому складу за добру службу, подякував родинам правоохоронців за підтримку, а також звернувся із словами вдячності до представників місцевої влади та громадських організацій, які  завжди підтримують правоохоронців.

Також, всі присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто заради порядку в країні пожертвував найдорожчим – своїм життям.

Уподовж урочистого заходу  усі гості зверталися до правоохоронців зі словами вдячності та підтримки. Кожен висловив свою повагу та добрі побажання.   

 

Також, у урочистій обстановці найкращі поліцейські сьогодні  отримали подяки та чергові спеціальні звання.

Під час заходу із запальними танцями та піснями на святковій сцені виступали місцеві творчі колективи.

Дякуємо всім мешканцям міста, які підтримують нас! Ми працюємо заради вашої безпеки!

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета