Притягнуто до адміністративної відповідальності 184 «сімейних насильника» – результати роботи мобільної групи «ПОЛІНА» з початку року (ВІДЕО)

11.06.2019


Не завжди сімейні конфлікти вдається владнати особисто, тому у Маріуполі було створено 2 спеціальні мобільні групи, які реагують на сімейні конфлікти та йдуть родинам на допомогу.

З початку року до поліцейських мобільної групи «ПОЛІНА» надійшло 223 заяви про порушення, пов’язані з домашнім насиллям. Загалом же поліцейські виїжджали на допомогу мешканцям майже 500 разів.

До адміністративної відповідальності були притягнуті 184 сімейних насильника, більшість з яких, переважно чоловіки. Аби попередити рецидив, правоохоронці проводять профілактичні бесіди з насильниками, ставлять їх на облік.

Загалом, прибувши на виклик поліцейські дають кваліфіковану оцінку ситуації на місці, збирають матеріали перевірки та надають допомогу жертві. Слід відзначити, що більшість сімейних конфліктів вирішуються одразу після приїзду правоохоронців.

З початку року поліцейські складу «ПОЛІНИ» перевірили понад 900 громадян, які перебувають на обліку та провели з ними профілактичні бесіди.

Поліцейські звертаються до громадян: якщо сталося так, що ви хоча б раз зіткнулися з таким явищем, як насильство – не замовчуйте, адже розповісти – це зовсім не соромно. Своєчасне повідомлення у поліцію може попередити страшні наслідки, яких ви можливо навіть не очікували. 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета