НА ДОНЕЧЧИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ ТА ЗАБЕЗПЕЧИЛИ БЕЗПЕКУ ПІД ЧАС МОЛЕБНУ

15.05.2019


Начальник поліції Донеччини Микола Семенишин взяв участь у молебні за загиблими воїнами, які віддали життя за Україну. Заупокойну літію провів у Маріуполі Предстоятель Православної церкви України Блаженніший Епіфаній, Митрополит Київський та всієї України під час візиту на Донеччину.

Участь у заході також взяли заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, командувач Об’єднаних сил Олександр Сирський, представники Маріупольської міськради і духовенство, зокрема капелани.

Молебень відбувся біля пам’ятника загиблим воїнам АТО у Міському саду. Поліцейські разом з начальником Головного управління Нацполіції в Донецькій області Миколою Семенишиним помолилися за героїв та вшанували їх пам'ять.

«Вони віддали життя за кожного з нас. Але ми продовжуємо цю справу постійної боротьби у війні, яка пришла на нашу землю. Усі ми прагнемо миру, але справедливого миру, а не миру у неволі. Справедливий мир може запанувати тільки тоді, коли ми переможемо агресора», - зазначив Митрополит Епіфаній.

Для безпеки вірян до м’ясця проведення богослужіння були наближені наряди поліції.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета