Поліцейські закликають жінок, дітей та чоловіків не замовчувати факти домашнього насильства та звертатись по допомогу (ВІДЕО)

14.05.2019


Якщо сталося так, що ви хоча б раз зіткнулися з таким явищем, як насильство – не замовчуйте, адже розповісти – це зовсім не соромно. Своєчасне повідомлення у поліцію може попередити страшні наслідки, яких ви можливо навіть не очікували. 
Як показує статистика, жертви домашнього насильства стали частіше звертатись за допомогою до поліції і як показує практика більшість з них - це жінки. 
Деякі  з жінок не можуть наважитись звернутися у поліцію, з тієї причини, що бояться помсти від кривдника.  Поліцейські запевняють, що боятися не треба, адже злагоджена робота, яка проводиться разом із фахівцями відповідних соціальних служб – не дає кривднику можливості рецидиву. 
Як відомо, за своєю типологією насильство буває фізичним, економічним, психологічним та сексуальним. Якщо ви підвергаєтесь до будь-якого з них – не зволікайте, зателефонуйте на «102» та отримайте допомогу! 
Як правило, самі жертви не можуть припинити знущання та продовжують терпіти. Запам’ятай: якщо він любить, то ніколи не вдарить; зробити боляче - це не прояв симпатії; твоя "хата не скраю" - ти можеш допомогти.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета