Обери обличчя поліції Маріуполя

10.05.2019


На сайті MRPL.CITY стартував онлайн-конкурс «Обличчя поліції Маріуполя» - городяни можуть познайомитися з місцевими правоохоронцями та віддати свій голос за кращого «копа».

Яка б життєва ситуація не трапилася, головними помічниками і рятівниками для маріупольців завжди стають поліцейські. У будь-який час доби, в будні і свята, за першим сигналом вони поспішають городянам на виручку, стежать за порядком на вулицях і ступенем тверезості водіїв, а також нерідко рятують беззахисних чотирилапих, які потрапили в неприємності.

Кожна людина, яка прийшла в цю професію, морально - вже герой, готовий до подвигу. Серед учасників конкурсу «Обличчя поліції Маріуполя» як маріупольці різного віку, так і переселенці з інших регіонів, в тому числі окупованих. Примітно, що левова частка конкурсантів, всупереч стереотипам професії, це дівчата. Кожен день вони охороняють спокій і безпеку маріупольців, а після роботи приділяють час сім'ї, вихованцям, різноманітним хобі - волейболу, айкідо, грі на барабанах, кінного спорту та іншому.

Уже хочете познайомитися ближче? На сторінці онлайн-голосування ви знайдете фотографію 31 учасника, кожна з яких приховує міні-біографію правоохоронця. З трьох десятків поліцейських можете вибрати до п'яти «копів», яким симпатизуте більше і віддати кожному по одному голосу.

Конкурс стартує сьогодні, 10 травня, о 17.00 і триватиме до вечора 24 травня - о 17.00 голосування буде вже закрито. Результати будуть оголошені 25 травня. «Обличчям поліції» стане правоохоронець, який набрав найбільшу кількість голосів. Далі він буде представляти Маріуполь в обласному конкурсі. Крім того, ТОП-3 поліцейських, які набрали найбільшу кількість голосів, отримають спеціальні призи від головного поліцейського міста - начальника Головного управління Нацполіції в Донецькій області генерала поліції 3 рангу Миколи Семенишина.

«Поліцейський - це громадянин України, який з душею та любов'ю в серці служить громаді. Його поклик - допомагати людям, і не важливо, яка за вікном година доби чи погода, адже він готовий прийти на допомогу. Він як ніхто - знає свої цінності. Саме тому він має визнання від суспільства - і це його найвища нагорода», - каже Микола Семенишин.

Головний редактор департаменту інтернет-проектів «Маріупольського телебачення» Володимир Селіванов підкреслив, що подібні конкурси корисні, так як зближують городян і правоохоронців, підвищують рівень довіри до поліції.

«Проведена реформа в правоохоронних органах очевидна: змінилися не тільки назва і форма, поліцейські стали ближче до людей, це помітно. Проект «Обличчя поліції Маріуполя» потрібен, щоб показати маріупольцям, хто їх захищає 24/7. Особливо в ситуації, коли поліція переживає суттєву нестачу кадрів», - коментує Володимир Селіванов.

На даний момент в Маріуполі і Мангушському районі служить більше 700 поліцейских. Найбільше зараз поліція потребує співробітників на лінію превенції – офіцерів поліції.

Щоб влаштуватися на цю посаду, повнолітньому кандидату необхідно мати громадянство України, досконало володіти державною мовою, а також мати вищу освіту.

Крім того, під час вступу на службу обов'язково потрібно здати нормативи з фізичної підготовки і продемонструвати знання українського законодавства. Вік не є принциповим: наймолодшому працівнику поліції зараз 19 років, найстаршому - 54 роки.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета