Як бути поліцейським і хорошим спікером: правоохоронці Донеччини вдосконалили навички спілкування з громадою

26.04.2019


Дводенний тренінг для керівників структурних, територіальних підрозділів поліції та прес-офіцерів був спрямований на укріплення успішних відносин з громадою шляхом якісної комунікації. Ініціатором заходу виступив представник Управління забезпечення прав людини Національної поліції України в Донецькій області.

Тренінг відбувся в рамках проекту ПРООН «Ефективне врядування і залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту та соціальної єдності у східній Україні» за підтримки Міністерства іноземних справ Королівства Данія.

Так про що йшла мова? Які нові знання отримали поліцейські?

Ефективна комунікація здатна не тільки об’єднати у співпраці працівників поліції та громади, а ще й побудувати зовсім нові багатофункціональні принципи роботи.

Слухачі розглянули кілька вагомих тем та закріпили їх практичними вправами, а потім проаналізували власні помилки. Серед принципових питань – основи донесення ключових повідомлень для ЗМІ, ефективна подача матеріалу та публічний виступ.

Поліцейські дізналися, як правильно публікувати якісну інформацію у соціальних мережах, підкреслюючи основні акценти, та навчилися правильно будувати промову.

Наприкінці тренер та експерт зі стратегічних комунікацій Марина Говорухіна запевнила, що буде стежити як її «програма успіху» активно впроваджується в сьогодення поліцейських.

Відділ комунікації поліції
Донецькій області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета