Поліція попереджає про адміністративну відповідальність за розпалювання вогнищ на територіях благоустрою зеленого господарства та викидання сміття у невстановленому місці

23.04.2019


З приходом весни громадяни полюбляють влаштовувати пікніки на природі. Тож, правоохоронці  нагадують, що заборонено розпалювати багаття на території зелених насаджень та дворах багатоповерхових будинків, окрім як у спеціально відведених зонах відпочинку. 

Розпалювання вогнищ на території об’єктів благоустрою зеленого господарства та викидання сміття у невстановленому місці - адміністративне правопорушення передбачене ст.152 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

Санкція статті передбачає накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета