За фактом крадіжки квітів у парку в Лівобережному районі відкрито кримінальне провадження

23.04.2019


У той час, коли інші мешканці насолоджуються красою квітучого весняного парку, недобросовісні мешканці прагнуть зіпсувати квітучу красу. На щастя, зловмисника було затримано на місці і тепер його чекає відповідальність за необдуманий вчинок.

Так, нещодавно, один з маріупольців позривав квіти з клумби у парку в  Лівобережному районі. Чоловіка одразу було затримано охоронцями парку, які викликали поліцейських.

Дільничні офіцери поліції встановили особу зловмисника, ним виявився місцевий мешканець, 1973 року народження. Порушник не зміг пояснити свою поведінку, адже знаходився у стані алкогольного сп’яніння.

Загалом чоловік вкрав 25 нарцисів, чим спричинив комунальному підприємству матеріальний збиток на суму понад 400 гривень.

Наразі слідчі Лівобережного відділення поліції відкрили за фактом кримінальне провадження за ч. 1 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 3 років позбавлення волі.

Поліцейські закликають маріупольців бережливо ставитися до висаджених у парках рослин та наголошують на тому, що за такі вчинки передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Тож, якщо ви стали свідками порушення чинного законодавства, звертайтеся до поліції за номером 102.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета