Поліцейські спрямували до суду кримінальне провадження, щодо затримання на хабарі службової особи державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Донецькій області

19.04.2019


Посадовець вимагала від маріупольця, який являється боржником за несплату аліментів 12 тисяч гривень, аби  закрити виконавчі провадження відносно нього. Під час обшуку у кабінеті жінки було знайдено всю суму, яку за її вимогою надав їй боржник.

Слідчі Центрального відділу  спільно з працівниками прокуратури №1 міста Маріуполя та співробітниками Управління захисту економіки в Донецькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрили на хабарі посадову особу, Державної виконавчої служби головного територіального  управління юстиції в Донецькій області.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, установлено, що посадовець вимагала від місцевого мешканця 12 тисяч гривень. В таку суму вона оцінила свої «послуги» за закриття виконавчих проваджень відносно чоловіка.

Наразі слідчі Центрального відділу поліції спрямували кримінальне провадження з обвинувальним актом на розгляд до суду.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета