Поліція попереджає, сьогодні останній день агітації перед виборами Президента України

19.04.2019


19 квітня, о 24:00 на території всієї держави починається «день тиші» перед виборами. Вся агітація буде заборонена. За порушення чинного законодавства передбачена адміністративна відповідальність. Поліція фіксуватиме всі порушення виборчого законодавства.

Нагадуємо, що відповідно до глави 5  ст. 31 Закону України «Про вибори Президента України», передвиборча агітація розпочинається після реєстрації претендента кандидатом в Президенти України Центральною виборчою комісією і закінчується за один день до дня виборів.

Отже, о 00:00 годині, 20 березня в Україні розпочнеться «день тиші». За порушення чинного законодавства передбачена адміністративна відповідальність за ст. 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму», тобто здійснення передвиборної агітації особою, участь якої у передвиборній агітації заборонена законом, проведення передвиборної агітації поза строками, встановленими законом чи в місцях, що заборонені законом, здійснення передвиборної агітації у формах і засобами, що суперечать Конституції або законам України, або інше порушення встановлених законом обмежень щодо ведення передвиборної агітації, крім випадків, передбачених статтями 212-9, 212-13 та 212-14 цього Кодексу, а так само агітація в день проведення референдуму.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета