Під час операції «Нерест» поліція Донеччини вилучила 185 кг незаконно виловленої риби

19.04.2019


Поліцейські задокументували 15 фактів незаконного вилову риби. Загальнодержавні профілактичні заходи тривають на території регіону з 1 квітня. 

Операція «Нерест» проводиться у період нерестової заборони задля збереження водних біоресурсів. У цей час встановлюється обмеження на вилов риби та заборона вилову раків.

З початку проведення заходів дільничні офіцери поліції Донецької області затримали 16 осіб, які незаконно виловлювали рибу.

За 6 фактами розпочато кримінальні провадження за ст. 249 Кримінального кодексу України «Незаконне зайняття рибним, або іншим водним добувним промислом». Порушникам загрожує покарання від штрафу до позбавлення волі строком до 3 років.

Так, у Маріуполі до кримінальної відповідальності притягуються браконьєри, у яких вилучено понад 1200 рибин різних порід.

Відносно 9 осіб складені адміністративні протоколи – не тільки за порушення правил рибальства, але й за збут незаконно добутої продукції (ст. 85 та 85-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Загалом у порушників вилучено 185 кг риби, а також 11 рибальських сіток, 7 інших знарядь незаконного вилову водних біоресурсів.

Нагадаємо, нерестова заборона триватиме до 9 червня.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета