ПОЛІЦЕЙСЬКІ ДОНЕЧЧИНИ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ДОПОМОГИ ДІТЯМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ

18.04.2019


Захід відбувся в рамках проекту Данської Ради у справах біженців – Данської Групи з розмінування (ДРБ-ДГР) спільно з ЮНІСЕФ в Україні та за підтримки Уряду Німеччини.

В обговоренні результатів дослідження «Оцінка потреб дітей, що постраждали від мін або вибухонебезпечних залишків війни» взяли участь інспектор з ювенальної превенції Краматорського відділу поліції Наталія Груненко та заступник начальника відділу слідчого управління ГУНП в Донецькій області В’ячеслав Петров, представники соціально-правового захисту Представництва Данської Ради у справах біженців в Україні, представники департаменту охорони здоров’я, соціальної політики, науки та освіти, ДСНС, інших відомств та міжнародних організацій.

Під час круглого столу гості обговорили роботу над рекомендаціями для надання якісної допомоги постраждалим в рамках діяльності державних органів влади України. Адже саме діти найчастіше не мають постійного доступу до медичної, психологічної допомоги та комплексної реабілітації. Особливо гострою ця проблема є для сімей в сільській місцевості.

Саме тому, Данська Рада спільно з ЮНІСЕФ в Україні проводять презентації результатів дослідження потреб сімей, діти, які постраждали від мін та вибухонебезпечних предметів на презентації програми допомоги. Програма буде реалізовуватися з квітня по грудень 2019 на території Донецької та Луганської областей.

В рамках проекту планується організувати соціально-правовий супровід родин для вирішення їх нагальних питань, які виникли в результаті нещасних випадків.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета