Поліцейські перевірили умови виховання дітей у родинах

18.04.2019


Ювенальні поліцейські Приморського відділення поліції разом зі службою у справах дітей відвідали сім'ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. Такі заходи проводяться для того, аби  своєчасно виявити проблеми у родинах та допомогти їм їх вирішити.

Під час рейду поліцейські поспілкувалися з 4-річним хлопчиком та  дізналися, чи не ображають його батьки, чи має він все необхідне для свого повноцінного розвитку, а також оглянули умови його проживання. Недоліків у родині виявлено не було, адже в будинку де мешкає малюк було прибрано, тепло, та крім того, хлопчик був  нагодованим та  доглянутим.

На жаль, в іншій родині, де виховується 5 неповнолітніх, віком від 3 до 12 років була зовсім інша картина, адже  у кімнатах в їхньому будинку було брудно, недостатньо продуктів харчування та крім того, діти виглядали занедбаними. 

Правоохоронці провели з батьками профілактичну бесіду, щодо належного виконання батьківських обов’язків та нагадали куди звертатися, якщо буде потрібна допомога.

Також було складено адміністративний протокол за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета