Поліцейські примусово повернули додому 4 іноземців та оголосили про заборону в‘їзду на територію України ще 2 нелегалам

18.04.2019


З початку проведення операції «Мігрант» маріупольські поліцейські виявили 23 порушників у сфері міграційного законодавства.

З 16 березня на території Маріуполя та Мангушського району розпочалася всеукраїнська операція «Мігрант», спрямована на протидію нелегальній міграції та виявлення іноземців, які вчиняють злочини на території України. Під час проведення спецзаходів співробітниками поліції було виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності підданих Туреччини, Азербайджану та Узбекистану.

З початку практичного етапу профілактичних заходів поліцейські викрили 16 іноземних громадян, які перебували на території України з порушенням міграційного законодавства. Відносно них складені протоколи за ст. 203 «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відносно 4 порушників були прийняті рішення про примусове повернення до країни походження, стосовно 2 - прийнято рішення про заборону в’їзду на територію України строком на 3 роки. Також вирішується питання щодо примусового повернення ще 3 іноземців-порушників до країн походження.

Крім того, було виявлено 7 місцевих мешканців, які не проконтролювали своєчасну реєстрацію своїх знайомих іноземців. Маріупольців було притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.205 КУпАП (Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства).

Боротьба з порушеннями міграційного законодавства триває.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета