Увага! Мешканці, які незаконно мають зброю, боєприпаси чи вибухівку - мають можливість добровільно роззброїтись без притягнення до кримінальної відповідальності!

17.04.2019


Поліція наголошує, що незаконне зберігання зброї та боєприпасів тягне за собою кримінальну відповідальність, за винятком випадків, коли громадяни добровільно здають її до територіальних підрозділів поліції в рамках впроваджених заходів. Ті, у кого зброя вилучається поліцейськими примусово, притягуються до кримінальної відповідальності за ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Недобросовісним власникам заборонених предметів загрожує до 7 років позбавлення волі.

З 1 квітня на території міста та Мангушсьго району триває місячник добровільної здачі небезпечних предметів. Мета заходу – запобігти незаконному обігу зброї, боєприпасів та вибухівки, а також попередити скоєння злочинів за допомогою заборонених предметів. Згідно чинного законодавства правоохоронці гарантують звільнення від кримінальної відповідальності.

Здати зброю можна звернувшись до територіальних органів поліції за місцем мешкання, які розташовані за вказаними адресами або зателефонувавши до чергової частини відділу або відділення поліції:

Адреса Центрального відділу поліції: вул. Фонтанна 87. ( тел. 096-233-49-47)

Адреса Приморського відділення поліції: вул. Морських Десантників,19 –А. ( тел. 098-044-01-02)

Адреса Лівобережного відділення поліції: пр. Перемоги, 27. ( тел. 096-342-46-77)

Адреса Кальміуського відділення поліції: вул. Контрольна, 54. ( тел. 067-379-36-60)

Адреса Мангушського відділення поліції: смт. Мангуш, вул. Тітова, 63. ( тел. 067-454-88-24).

Також, у разі, якщо ви маєте інформацію щодо можливого зберігання нелегальної зброї сусідами, родичами або іншими особами, Ви маєте можливість анонімно повідомити про таких осіб на лінію «102».

Профілактичні заходи триватимуть до 30 квітня.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета