Сергій Бичін привітав оперативників особового складу зі столітнім ювілеєм від дня створення служби

15.04.2019


Сьогодні, 15 квітня, своє професійне свято «День працівника карного розшуку» відзначають по всій Україні. Це свято мужніх, сміливих, відважних та сильних людей, які щоденно оберігають мир і спокій громадян.

У актовій залі Центрального відділу поліції відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівників карного розшуку. Привітали особовий склад з професійним святом начальник Центрального відділу поліції Сергій Бичін та його заступники Володимир Журавльов і Ігор Усик.

Теплими словами до співробітників особового складу звернувся керівник поліції Маріуполя Сергій Бичін: « Дякую кожному оперативнику за те, що не жалкуючи свого часу та здоров’я ви якісно та щоденно виконуєте свою нелегку роботу. Пам’ятаю ті часи, коли вперше, ще молодим лейтенантом прийшов до відділку поліції аби влаштуватися на роботу. Тоді мене взяли на службу оперативником. Не можу передати тих яскравих відчуттів, що мене переповнювали, адже яка це була радість та гордість, що відтепер я – оперативник. Бажаю усім молодим співробітникам теж фанатіти від своєї справи, бо в карному розшуку потрібно працювати – за покликанням душі».

Також під час урочистостей, деякі зі співробітників карного розшуку отримали чергові спеціальні звання.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета