Вихованці «Республіки Пілігрим» завітали до поліцейських із словами вдячності

13.04.2019


Сьогодні до Приморського відділення поліції завітали вихованці «Республіки Пілігрим» та військовий-капелан Альберт Хомяк. Ця зустріч виявилася неабиякою для правоохоронців, адже мета візиту гостей – вдячність поліцейським, за їх роботу. Розкриття злочинів, пошук злочинців, охорона громадського порядку, розшук зниклих – все це обов’язки співробітників поліції та їх буденна справа, за яку вони не потребують вдячності. Але, коли за власною ініціативою, та на даному прикладі саме діти приходять у гості до поліцейських аби виразити слова підтримки – це найцінніша нагорода.

У той час, коли всі поліцейські міста були задіяні на охорону публічного порядку під час проведення першого туру виборів Президента України, оперативники Приморського відділення поліції  не зупинялись на пошуку 2 неповнолітніх хлопців, які втекли з одного з дитячих центрів та продовжували розшукові заходи. В результаті цілодобової, кропіткої оперативно-розшукової роботи правоохоронці встановили місцезнаходження неповнолітніх та повернули їх до дитячого центру.

Із вдячністю за виконану роботу сьогодні до поліції завітали військовий-капелан Альберт Хомяк та самі вихованці дитячого центру.

«Від щирого серця дякуємо вам за те, що професійно виконуєте свою роботу та завжди підтримуєте нас. За всі ці роки існування нашого центру ви знаходили всіх дітей, які колись вирішали самостійно відправитись у доросле життя та повертали їх. Наразі всі вони виросли та стали достойними громадянами нашої країни» - наголосив Альберт Хомяк.

Крім того, на чолі самого президента «Республіки Пілігрим», якого діти обирають серед всіх вихованців центру кожного року, правоохоронцям, а саме: начальникові Центрального відділу поліції Сергію Бичіну, керівнику Приморського відділення поліції Олексію Тарасову та виконуючому обов’язки заступника начальника сектору кримінальної поліції Приморського відділення поліції Віталію Стельмаченко діти  присвоїли титули «почесного громадянина».

Очільник маріупольської поліції Сергій Бичін у свою чергу теж звернувся до гостей: «Приємність нашої роботи обчислюється такими яскравими моментами як сьогодні. Ці емоції, які ви нам подарували – дуже цінні для нас, адже ми раді, що можливо, для когось із дітей вже являємось прикладом. В нашій роботі чужих дітей не буває. Всі діти, яких ми знаходимо, підтримуємо чи надаємо якусь іншу допомогу – всі вони наші і насамперед  ми працюємо заради їхнього безпечного сьогодення та майбутнього. Ми не маємо права виконувати свою роботу неякісно, адже наше головне завдання - служіння народові».

Наприкінці зустрічі Сергій Бичін домовився із гостями про зустріч вже на території дитячого центру, аби відвідати дітей у звичній для них обстановці та поспілкуватися із ними.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета